V A Ž E C –nohejbalový turnaj -13.ročník
Dátum : 26.11.2016
Turnaja sa zúčastnilo 9 družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín.
1.skupina 2.skupina
Vinodol 1 Vinodol 2
Svit (2 bratia Hulínovci-reprezentanti Sk) Važec
Klenovec (Černota Milan-reprezentant Sk) Poprad
Kokava n.Rim. Kľačany
Hradište
Ako vidieť dostali sme sa do veľmi silnej skupiny kde boli traja reprezentanti Slovenska, ktorí len pred týždňom získali na MS v Brne zlato vo dvojiciach a striebro v trojiciach.
Naše výledky v skupine: Klenovec - Kokava 11:9 / 8:11 1:1
Kokava - Hradište 10:11 / 11:3 1:1
S v i t - Kokava 11:5 / 11:8 2:0
Vinodol 1 - Kokava 11:5 / 11:2 0:2
Poradie po základnej časti v 1.skupine: 2.skupine:
1. S v i t 8 b 1. Vinodol 2 8 b
2. Klenovec 5 b 2. Poprad 3 b
3. Vinodol 1 4 b 3. Važec 2 b
4. Kokava 2 b 4. Kľačany 1 b
5. Hradište 1 b
Vo vyraďovacej fáze sme sa stretli s prvým družstvom 2.skupiny Vinodol 2, ktorý v základnej časti nestratil ani bod a prehrali sme 2:0. Kedže ďalej sa hralo len o prvé až štvrté miesto ďalej sme už nehrali a celkove nám bolo priznané až ôsme miesto.
Finálový zápas o 1. miesto: Svit - Vinodol 2 8:11/11:7/ 11:8 2:1
Konečné poradie :
-
S v i t
-
Vinodol 2
-
Klenovec
-
Poprad
-
Vinodol 1
-
Važec
-
Kľačany
-
Kokava n.R. (Bambura, Barto Brezina)
-
Hradište
Važec
Nohejbalový turnaj
Dňa 29.11.2008 sa v podtatranskej obci Važec uskutočnil nohejbalový turnaj o „Pohár starostu obce“ za účasti 7 družstiev: Važec, Vinodol I, II a III, Kokava nad Rim. I a II, Lučenec
Hralo sa systémom každý s každým a prvé štyri družstvá sa stretli v play off.
Výsledky v základnej časti:
|
Važec
|
Kokava I
|
Vin - II
|
Lučenec
|
Vin III
|
Kokava II
|
Vin - I
|
Body
|
Važec
|
V
|
7:11/7:11
0 : 2
|
7:11/5:11
0 : 2
|
11:2/11:6
2 : 0
|
6:11/3:11
0 : 2
|
11:6/11:6
2 : 0
|
4:11/7:11
0 : 2
|
4
|
Kokava I
|
11:7/11:7
2 : 0
|
A
|
2:11/2:11
0 : 2
|
11:2/11:2
2 :0
|
2:11/2:11
0 : 2
|
9:11/11:8
1 : 1
|
10:11/2:11
0 : 2
|
5
|
Vinodol II
|
11:7/11:5
2 :0
|
11:2/11:2
2 : 0
|
Ž
|
11:4/11:2
2 : 0
|
11:7/11:8
2 : 0
|
11:5/11:3
2 : 0
|
11:10/8:11
1 : 1
|
11
|
Lučenec
|
2:11/6:11
0 : 2
|
2:11/2:11
0 : 2
|
4:11/2:11
0 : 2
|
E
|
3:11/3:11
0 : 2
|
7:11/3:11
0 : 2
|
11:10/3:11
1 : 1
|
2
|
Vinodol III
|
11:6/11:3
2 : 0
|
11:2/11:2
2 : 0
|
7:11/8:11
0 : 2
|
11:3/11:3
2 : 0
|
C
|
11:5/11:4
2 : 0
|
7:11/6:11
0 : 2
|
8
|
Kokava II
|
6:11/6:11
0 : 2
|
11:9/8:11
1 : 1
|
5:11/3:11
0 :2
|
11:7/11:3
2 : 0
|
5:11/4:11
0 : 2
|
|
4:11/4:11
0 : 2
|
2
|
Vinodol I
|
11:4/11:7
2 : 0
|
11:10/11:3
2 : 0
|
11:11/11:8
1 :1
|
10:11/11:3
1 : 1
|
11:7/11:6
2 : 0
|
11:4/11:4
2 : 0
|
|
10
|
Družstvo Kokava I v zostave Ing.Hronec Juraj st., Bambura Jozef st. a Šuniar Jaroslav obsadilo pekné 4. miesto.
Družstvo Kokava II v zostave Mgr.Brezina Štefan, Mgr. Barto Pavel a Ing. Beracko Stanislav skončilo na 6. mieste.
Konečné poradie turnaja: 1. Vinodol II
2. Vinodol I
3. Vinodol III
4. Kokava n.Rim. I
5. Važec
6. Kokava n.Rim. II
7. Lučenec
Pozri si fotogalériu - klikni v pravom okne na fotogalériu